Hakkımızda

Espadrin Kimdir?

Kişiye özel üretim ayakkabı sloganı ile yola çıkan Espadrin, uzman tasarımcı kadrosunun hazırladığı tasarımları, titiz ustaların elinden çıkan ayakkabılar ile birleştirmiştir.

Espadrin ünlü moda markalarını Türkiye'nin en şık ve butik ayakkabı tasarımlarını bir çatı altında toplayan yepyeni bir e-ticaret platformudur. Espadrin Ayakkabı kurumsal bir markadır. KALICI SM kuruluşunun patentli markasıdır. İster günlük tarzınızı yansıtmak, ister en şık gece kıyafetlerinizi tamamlamak için, her anınıza eşlik edebilecek ürünleri espadrin.com da bulabilirsiniz.

Espadrin e-ticaret  sitesinden yapacağınız alışverişlerinize ait ödemelerinizi anlaşmalı olduğumuz Türk bankaları ile doğrudan, sms güvenlikli 3D veya ssl korumalı şifrelenmiş iletişim güvenlikli altyapısı ile yapmaktadır.

Güvenli Alışveriş

Espadrin, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. espadrin.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. espadrin.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan SSL sertifikasını alan sitelerden biri olduğu gibi, giriş için veya dolaşım için de SSL ile şifrelenmiş sayfaları tercih edebilirsiniz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçimi aşamasında kontrol edilmektedir. Paketleme aşamasında fiziki kontrol ile hatalı ürün gönderilmemesi için azami dikkat sarfedilmektedir. Satılan Ürünlerin Türkiyedeki tedarikci veya dağıtıcı firma tarafından düzenlemiş dokumanları ile eğer var ise garanti belgeleri ve sertifikaları  orjinal ambalajı içinde tüketicilere ulaştırılmaktadır..

Markalar

Sitemizde yer alan tüm markalar, kazanılan ve hak edilen bayilerden temin edilmektedir. Ayrıca sitede yer alan markalardan bazıları espadrin.com tarafından yaratılan özgün markalar da olabilir.

Üyelerimiz için güvenli alışveriş

Üyelerimiz için güvenli alışveriş hizmet anlayışını merkezine koyan espadrin.com, müşteri hizmetleri aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

espadrin.com’dan almış olduğunuz ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz 7 gün içinde, değişim isterseniz 14 gün içinde göndermeniz gerekir. Arızalı veya ayıplı ürünlerin iadelerinin kargo masrafları espadrin.com'a aittir. İade koşulları dahilindeki şartlara uygun olarak İade ettiğiniz ürün için ödemiş olduğunuz tutardan kargo ve diğer giderler kesilerek ödediğiniz miktarı iade olarak alırsınız.

Şimdi yepyeni bir moda anlayışı espadrin.com 'da ! Haydi keşfet !